^Powrót na górę

Facebook

facebook_page_plugin

Start

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W dniu 25.11.2020r. przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. W tym wesołym dniu na dzieci czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy z naszym przedszkolnym Misiem Uszatkiem, który przygotował specjalnie dla nich słodki poczęstunek w postaci kanapek z miodem i zdrowych soczków owocowych. Poznały historię święta misiów, wysłuchały o nich bajki, obejrzały prezentację przedstawiającą ilustracje i imiona różnych misiów. Bawiły się m. in. przy piosenkach:
"Pluszowy miś" , "Dwa malutkie misie", "Jadą, jadą misie", brały udział w różnych zabawach ruchowych, konkursach, quizach, zgadywankach, wykonywały prace plastyczne.
Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, a to jest najważniejsze.
BiedronkiKrasnalePszczółkiZająceŻabkiMisie
Copyright © 2013. Bajkowe Przedszkole Misia Uszatka Rights Reserved.